SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 2.0TDI 2009 I DOGANUAR DHE ME HOMOLOGIM
Çmimi :
€8,450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
192115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 6 2.0TDI

VITI I PRODHIMIT 2009

DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR

KLIMATRONIK

GJAMAT ME PULL

FELLNE TE MIRA ME GOMA T MIRRA

NE GJENDJE PERFEKTE

+38345 549 548

+38344 51 0000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »