SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5 2.0TDI GT DSG 2008 1VIT RKS
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw golf 5 GT 2.0 dizel Automatik Viti 2008 Me krejt serviset e kryera I sapo doganuar rigjistruar RKS 1 vit rigjistrim
Klimatronik
Per ma shum info ne

049 222 462

044 744 491

Viber +383 49 4444 20

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »