SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 1.6TDI S-TRONIK 2014 PA DOGAN
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
192118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 1.6 TDI 81KW AUTOMATIK S-TRONIK !!!PA DOGAN !!!!!VITI I PRODHIMIT 2014 !!!!NAVIGATION !!!SENZORA TE PARKIMIT !!!!KARRIGA ME NXEMJE !!!!!!GJAMAT E ZI MBAS FABRIKISHT !!!LEKUR ALKANTARA !!!!DHEZ ME GISHT HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT !!!!!PULLA N VOLLAN !!!!!!PER MA SHUM INFO NE 044 833 433+38349 51 0000 044 51 0000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »