SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet:Fiati
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '18
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2001
ID e produktit :
192131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I doganuarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Klinë
38349138880
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »