SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ E 300 CDI AVANTGARDE 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:17
Lloji :
Mercedes E 300
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
192134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne tion ,spejtesit ne timon F1 , ulset gjysem lekur , ulset elektrike dhe memory ,, ulset sport , navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
, touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,senzorat e , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »