SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 330d X-drive
Çmimi :
€15,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '18
Lloji :
BMW 330D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
192139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 330D X-drive +37745254680

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
044712012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »