SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 Eco
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:47
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,999
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 Dtci ECO
Viti 2008
Regjitrim Edhe 1 Muj
Vetura Posedon :Abs,Centrall,Hydrajlik,
Goma Te Mira,Ulset Likur,Etj Etj..
Vetura Ne Gjendje Te Rregullt Mrena Ashtu Edhe Jasht
Vetur Familjare Hargjimet e Vogla
Ndrim i Mundshem
Per Me Shum Info 045684112
Ju Mir Presim ....Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
Prizren
0037745 502 057
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »