SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI NEW MODEL 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
192151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset sport ALLKATARE , ulset elektrike dhe memory , bordkompjuter ,tempomat , navigacion GPS TV HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
,abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne , etj, FULL OPSION .
TEL: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »