SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw GT 530 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:51
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,133
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
192161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw
GT 
530 D 
Viti 2010 3.0 dizel 
Km 255133
Automatik 
Klim tronike 
Senzora 
Kamera 
Panoram
Perde mbrapa 
Tv mprapa
DVD 
Klim mprapa 

Dyer me magnet mu mshel
Full extra 
RksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »