SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw T5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:45
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,231
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
192162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen 
Transporter 
T5
1.9 tdi 
Viti 2005
Km 211231
Klim
Manuel
5 shpejtsi 
Radio 
Abs 
Asr 
Gjendje shum tmir
Me dogan tvsh 
Export jasht kosoves pa dogan
049292252

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »