SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 311 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
282,134
Motori (kubik) :
311.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 
Sprinter 
311CDI
Viti 2008 
Km 282134
Klim
Tempomat 
Automatik 
Abs 
Asr 
L3
Me dogan tvsh 
Export jasht kosoves pa dogan
049292252

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »