SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
PASSAT 1.9 TD ( I ) TE KUQE 2003 HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:49
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,123
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
192174
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
PASSAT 1.9 TD ( I ) TE KUQE 2003 HIGHLINE
KLIMATRONIK
ESP
BORDKOMPJUTER
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
FELLNE
AIRBAGS
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE TEKNIKE
SHUM I PASTER DHE I RUAJTUR BRENDA DHE JASHTE
đź“ž 044 316 677
Informata rreth publikuesit
vetura
Prishtinë
111111111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »