SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 2.0TDI MODELI CUP 2015 DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR
Çmimi :
€14,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
192175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 7 2.0TDI 2015 I POSA ARDHUR MODELI CUPME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUARNAVI TE MADHKAMER MBRAPASENZORA PARA MBRAPAXENON BI XENON ME LLEDKARRIGA ME NXEMJE6 SHPEJTESIME NI FJAL FULL OSHT225mi ME LIBRA SERVISITEPER NE GJENDJE T MIRPER MA SHUM INFO NE+38649 1111 89044 51 0000

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »