SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 1.6TDI 2012 1VIT RKS
Çmimi :
€9,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
192177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 6 1.6TDI 2012 I POSA DOGANUARME REGJISTRIM 1 VITPULLA N VOLLANNAVIKLIMATRONIKTEMPOMATFULL FULLTEPER N GJENDJE T MIRRPER MA SHUM INFO NE+38344 51 0000044 833 433

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »