SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 2.0TDI DSG HIGHLINE 2014 DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
192180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 7 2.0TDI DSGVITI I PRODHIMIT N FUND 2013 XENON BI XENONSENZORA TE PARKINGITULSET ME NXEMJEMODELI HIGHLINEPULLA N TIMONSHPEJTSI N TIMON F1ME DHEZ N GISHTNAVINE GJENDJE PERFEKTEPER MA SHUM INFO NE049 1111 89+38344 51 0000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »