SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 I DOGANUAR DHE ME HOMOLOGIM TE PAGUAR
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:13
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
192181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT B7 2.0TDI KARAVAN103KWI POSA ARDHUR NGA JASHTME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUARDSGKLIMATRONIKTEMPOMATSHPEJTSI N VOLLAN F1SENZORA PARA MBASSTARTSTOP SISTEMINNXEMJE N ULSETEPER NE GJENDJE TMIRRPER MA SHUM INFO+383 44 51 0000049 510000049 1111 89

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »