SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5 2.0TDI DSG 2006 RKS
Çmimi :
€7,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
192182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 5 2.0TDI 2006

DSG

REGJISTRIM EDHE 10MUAJ

KLIM AC

KARRIGA ME NXEMJE

ME LIBER SERVISI

FELLNE 16’

4 GJAMAT ME PULL

TEPER I RUJTUM

HIPOTEK NUK ASHT

PER MA SHUM INFO NE

049 1111 89

+38344 51 0000Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »