SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggio Beverly 300ie 2010 i doganuar
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
2010
ID e produktit :
192184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Piaggio Beverly 300 ie, I doganuar, 300 ccm; viti I prodhimit 2009 model I vitit 2010, ngjyra hiri-metalike, posedon xhamin para, punon ne gjendje te shkelqyeshme.

049 4444 20

049 1111 89Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »