SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET RENAULT LAGUNA nga Zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
192266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET! Renault Laguna me prejardhje nga Zvicra. 2.0 Benzin, (pa regjistruar), viti i prodhimit 1995, me klime, xhama elektronik etj. Vetura eshte ne gjendje te mire dhe e ruajtur. Çmimi i diskutueshem. Per me shume kontaktoni ne Nr. 044 206 047.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »