SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 7 - 1.6 TDI viti 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm
ID e produktit :
192332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw golf 7--1.6 TDI 81 kw ----------
viti 2014----------- vetura ka lleda mrapa- perpara ka exenon-bigxenon+ lleda para---------------- vetura ka 159.000 km me liber servisit dhe 2 qelsat--------vetura esht e doganuar----qmimi - me dogan te pagume-------tele ----044111148-------golf 5 united- golf 6 DSG- golf 7 DSG---------..............---- golf 4 pacific. golf 4 pacifik.golf 5.golf 6.golf 7.golf 4.opel corsa.opel astra.opel meriva.opel zafira.mercedes c 220.mercedes e 220. BMW x5.BMW x6. BMW 530.BMW 320.vw polo.vw caddy. seat.audi a3.audi a4.audi a5.audi a6.audi a7.audi a8. audi q7.audi q5. citroen c3. citroen c4. peugeot 206. peugeot 307. peugeot 308. alfa romeo. mercedes ML.mercedes a 170. vw passat. vw lupo.golf 5 united. golf 5 plus. seat.ford fiesta.ford fokus.golf 6 DSG.golf 7 DSG....
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »