SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz C-klas 320 v6 CDI
Çmimi :
€12,700.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
29,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2005
ID e produktit :
192467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz — C-klas 320 V6 CDI 7-G tronic Sport Edition ,viti prodhimit 2005, Rexhistrim ka edhe 1-vit ,,Km i ka 209000 me Garancion,,full opsionet:klimatronik,7-shpejtesi,Abs,Esp,xhamat elektronik,Air Baga,Xenon Bi xenon,senzora shiu,pasqyret me nxemje dhe hapje mbyllje,Karrikat me Nxemje dhe me Massage,shiberin,Tempomat, 165kw(224)Ps,gomat e reja te veres.diskat me ftohje para dhe Mrapa!Senzora Prakingu para dhe Mrapa,Senzora Shiu!
Nga ky model dhe opsionet qe ky model ka,jan te rrall,dhe ne Kosove eshte i vetmi,ne kosov vozitet qe 4 vite,por eshte shume i rujtun dhe ne Gjendje perfekte!
Ky kerr eshte per Merakli,per tregti nuk eshte!
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »