SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SKODA FABIA 2017 vetem 5.000 km te kaluara
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2017
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
192511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SKODA FABIA 2017 vetem 5.000 km te kaluara- 4 vite GARANCION
Skoda Fabia 1.2 BENZIN

Viti - 2017

Manual - 5 Shpejtesi + R

Vetura ka te kaluara vetem 5.000 ( 5 MIJ ) KM
Vetura eshte bler me date 14.03.2017 ne PORSCHE Prishtina

Vetura eshte bler 00 ne Porsche Prishtina dhe ka te paguar GARANCIONIN nga FABRIKA per 4 vite ose deri 120.000 KM

Servisin e sa po ber ne 4997 KM deri ne 15.000 mij KM nuk ka nevoj te behet me servis

Opsionet e vetures:
Librin e SERVISIT
Ndalet semafora -START /STOP
Radio me CD , AUX dhe USB
Klime AC
Shpenzimet Minimale
Drita te mjegulles
Gom Rezerv
Drita Rezerv
Ndihma e par dhe fikje zjarri
Ka te montuar GPS online qe mund te percjellet vetura ne qdo moment
2 par GOMA te reja VER DHE DIMER

Regjistrimi i 2 i sa po regjistruar deri ne vitin 2019
DHE KASKO per 1 vjet

Brenda 1 viti eshte vozitur vetum 4500 KM

2 qelsa

Vetura permban te gjitha faturat e serviseve dhe Karteles ne gjith EVROPEN ASISTENC FALAS

Vetura mund te kontrollohet kudo dhe nuk ka as edhe nje defekt dhe mund te PERKTHEHET MENJEHER

Kontakt : VIBER , WHATSAPP +386 49 37 05 05
049 37 05 05
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »