SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X3 Xdrive 2.0D 2008
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw x3 2008 2.0 dizell xdrive full opcin karrika nxemje pulla ne timon perde ne gjama, senzora para dhe mbrapa goma te reja te veres , me te gjitha servisat e krym me garancion , 220,000 km te garantuara. Per me shum +38349520555 ose 044588288

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »