SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touareg 2.5 TDI R5 automatic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
VW TOUAREG
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
192688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touareg 2.5 tdi R5 2006 automtic full extra. Ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera, i fundit para nje muaji. Lekure, rripin prej zinxhiri, goma te reja dimri, navi, full extra. Ne gjendje shume te mire, dhe shume I ruajtur. Bejme edhe nderrim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »