SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW/PASSAT 2.0 TDI -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
19271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0, eshte prodhim i fundvitit te 2006. Eshte ne gjendje super te rregullt, me dogan te pagume dhe me rexhistrim friko te ri, ne mesin e vitit 2013! Ka keto karakteristika: Klime, CD Player, sistem te navigimit, airbags (shoferi, edhe tjera), ABS! Vetura eshte shum e rujtme, nuk osht e gervishtme.
Informata rreth publikuesit
Nest
Pejë
044766974
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »