SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 - 2014
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
45,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
192745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 1.6 TDI Bluemotion Vetem nje pronare ka pas Senzora parkingu para mbrapa Freri dores me pull Ndalje dhezje ne semafor Climatronic automatik Tempomat Timon multifunksional Ndriqim brenda interierir ne dyer dhe te kembet

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »