SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW JETTA
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
Volkswagen Jetta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
246,874
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
192753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW JETTA 2.5 (Prodhim Amerikan)
Ulese te lekures me ngrohje per shofer dhe pasagjer para
Klima-automatik
Bord Kompjuterik
4 xhama elektrik
TempoMat (Cruise Control)
AUX-CD

I regjistruar deri me 16 Mars 2019
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »