SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c 220 cdi rks
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
ID e produktit :
192850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen mercedes c 220 cdi manual 5 shpejtsi viti prodhimit 99 regjistrim 7 muj ne gjendje teper te mir i servisuar gjithmon me kohe dhe kilometrat e garantuara vetura posedon klim funksjonale airbag Abs centrall esp fellne dhe goma te reja dimri e shum tjera , vetura eshte e rujtur shum si mrena edhe jasht dhe shpenzimet i ka teper te vogla tel 044 11 30 16

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »