SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet PEUGEOT 307 1.6 HDI 2008
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
192855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PEUGEOT 307 1.6 HDI 2008. Vetura ka 184000 KM te kaluara. Vetura eshte e mirembajtur shume mire dhe eshte ne gjendje te mire teknike
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »