SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '18
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
192862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 3.0 TDI QuattroViti 2012Automatik - Steptronik2 par goma te veres dhe dimrit, te dy parët me fellneLekureDistronikLane assistDhe shume opsione shtese

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »