SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320D
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '18
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
192885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320, dizel ne gjendje perfekte si ne interier dhe karoseri.
Te gjitha serviset i ka te kryera tek servisi i autorizuar i BMW.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »