SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw golf 6 plus 2,0 tdi modeli team 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
193009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 6 plus 2.0 tdi 81 kW i sapo ardhur nga gjermania viti 2009 vetura posedon klimatronik abs esp airbag senzora parkimi para dhe mas 2 qelsa liber servisi shum ne gjendje te mir ...044 904 102Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »