SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2009 Facelift
Çmimi :
€11.50
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '18
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Viti :
2009
Ekstra :
Karrige me Ngrohje, Sensor Parkingu
ID e produktit :
193025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
170ps
6 shpejtesi
Navigacion,
klime 3 zonale
komanda ne timon,
senzore prapa,
fellne te veres 19inch me goma te reja plus felne 16inch me goma te dimrit.
Vetura ka te gjitha serviset e kryera duke perfshi dhe rrypin e motorit me set ne shtator 2017. Vetura shitet ne gjendje te rregullt pa asnje problem. Konsumon : 7.5 litra qytet 6 mix dhe 4.5 autoban.

Verejtje*
Vetura eshte e importuar prej Suedise, pronari i pare ne Kosove jam une.

Mund te kontaktoni ne Viber ne +38344872178
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »