SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC (Automatik) 2.0
Çmimi :
€10,799.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
193031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura ne gjendje te rregullt e kompletuar ne gjendje te rregullt , e mbajtur me top servise , akumllator t ri para 1-jav , rryp dhembzor para 2 Muaj , KILOMETRAT E GARANTUARA ME LIBER SERVISI I ardhur para 2 vite ne kosov i vozitur nga nje person ! +38344885894


POSEDON:
044885894
Ngjyr speciale te kaft metalike
Goma Hankook Ver/Dimer te blera para 1 viti ne Eurgome
BoardComputer
Autohold , Fren Dore Elektrik
Senzor Shiu
Klim 2 Zonale dhe AC
Karriget me nxemje
Tempomat
Tiptronic Ndrrus Shpejtsive
Sd Card/Aux/Bluetooth/CD
Drita Automatike per kthesa
Dritare Elektronike
Drita Mjegulle/Hollogenka
Pasqyre Elektronike/Nxemje ne Pasqyre
Esp/Abs/Airbag
Mbyllje e dyerve gjat vozitjes

Per informata tjera kontaktoni ne viber ose ne telefon
+38344885894
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »