SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2 dizell1.6
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
193075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 Dizell 1.6 kerri ka regjistrim 1 vjet a ne emer timin dhe bej perkthimin menjeher nuk a hipotek a i shtrengum ec mir hargjime te vogla per ma shum informata thirrni ne tel 044838763 edhe ni viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »