SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nissan Terrano II TurboDizell 2.7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '13
Lloji :
Nissan C 270
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,089
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
19312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nissan Terrano II TurboDizell 2.7 ,ngjyre te bardhe,viti i prodimit 2003 me klime,airbag,7 ulse,ne gjendje te shkelqyeshme si ne motorr ashtu interieri dhe karroceria e jashtme me goma komplet te reja kontakto. 044-281-307 045-697-730
Informata rreth publikuesit
valdrin
Ferizaj
045697730
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »