SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
193121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 3c, viti i prodhimit 2007Motori: 2,0 TDI 170PS 19VMarshi: automatik DSG Km: 235000RKS deri 23,03,2019Vetura posedon: AUTOHOLD, senzora parkimi para+mbrapa, airbag, ESP, drita xenonbixenon+ robotike, shtopa lled, fellne me goma te reja, freni dores elektronik, dritare elektronike dhe te errësuara fabrikisht, llajsne chrom etj per me shum info +37744325790 045-339-998

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »