SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf VII 1.6 TDI Comfortline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
193259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf VII 1.6 TDI Comfortline
Marshi:Manual 5/shpejtesi
Kapacitet:77kw
Kilometrazha:160000
Karburant:Naft
Ulset:5
Viti prodhimit:2013
Ulset me ngrohje
Senzorat e parkingut para dhe mbrapa,fellne
Mobil:☏ +383 (44) 504 054
Prizren-Tirana,Kosovë
www.erber-ks.com  @ Prizren
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »