SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KYMCO DOWNTOWN 125cc 2014 i doganuar me homologim
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
8,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2014
ID e produktit :
193287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kymco Downtown 125cc

Viti i prodhimit n fund 2014

8000km tkalume

Dogan dhe homologim te paguar

Per ma shum info

+383 49 4444 20
+383 49 464 309
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »