SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2.0
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '13
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
19335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 2.0 benzin shum e rujtme
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Gjilan
045570512
Gjilani [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »