SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V plus 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
193466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 Plus 2.0 TDI 103 Kw ose 140 Ps Makina është me ndrues të shpejtësive automatik - Dsg me 6 shpjetësi Makina ka të kaluara vetëm 214 000 km;Modeli: Sport Line Viti i Prodhimit 2005Klim automatike dy zonale ABSESPTempomatBoard KompjuterUlset me nxemjeDrita posht ose HollogenkaPasqyra me rrymë dhe nxemje për sezonën e dimritGjamat me rrymëShofer shajmen e ka me senzor për shi Pasqyrën elektronike që të shëndrron dritat naten në drita kolor - gjelbertGoma dhe Fellne të shkëlqyera Makina i posedon xhamat e pasum si dhe ate te gepekut të errsuar nga prodhuesiMakina posedon kukën levizese për tërheqese me dy çelsa Posedojm dy çelsa të makinësMakina nuk ka qenë dhe nuk është hipotek askund.Makina është importuar personalisht nga Gjermania dhe nuk ka kaluar në duart e tregtarëve lokal, si dhe në Gjeramani pronarët kanë qenë privat Makina është shumë ekonomike me me shpenzime mesateare 4.5 litër në 100 km dhe është shumë e përshtashme për familjeTash i është bër ndrrimi i vajit ndërsa makina për momentin nuk ka nevoj për asnjë ivenstim Dora e parë në Kosovë, ndërsa dy pronarë e kan poseduar këtë makinë në gjermani

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »