SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 300 Old Timer
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '18
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1984
ID e produktit :
193470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet Mercedes Benz Old Timer 300d
-Viti 1984
-Komplet i rregullun ne trap dhe servisen e kryn
-Ne gjendje shum te mir
-Per me shku 049159910
-viber , Whats AppPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »