SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kombi t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
193473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi ne gjendje shume te mire permqdo info 044431212 dhe 049431212
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »