SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno scenik megan 2 1.9dci
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
287,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
193489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno scenik megan 2 VII-2003 287000 km.Motori i riparuar komplet ka kaluar 20000 km,turbina e ndruar vitin e kaluar, trapi i pare i ndruar komplet para 6 muajve ,goma te reja te dimrit dhe te veres "NOKIAN",akumulatori i ri ,regjistrimi deri me 01.09.2018 teknikisht dhe vizuelisht shum i mirë. Ka muzik CD dhe DVD me dy ekrana mbas,EPS,tavalina mbas,klim AC aktive, kariga te lëkures,vaji i ndruar qetash, komplet nuk ka nevoj per kurfar investimesh. Qmimi 4300 euro i negaciushem nr .tel. 049-790-229
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »