SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes limuzinen luksoze
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '18
Lloji :
Peugeot 605
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
193493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ka motorr 2,5 D (*97), ka klime, servo, drita mjegulle, ndezje me kod, airbega, 4 x xhamat me rryme, pasqyret me rryme, shiber me rryme me dy funksione, kuke, 1 pale fellne alumini origjinal te pezho-s dhe nje pale bandashe normal me kapake, etj. Vetura eshte shume e ruajtur dhe shume komode ne vozitje, Shpenzimet ne rruge hapur 6.7 Litra/100 km.

Nderrim i mundshem me zerim komplet (Miksete, Sllev, mikrofona dhe boxa, per darsma)
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »