SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 1.9 2006
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
193505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira 1.9 2006 nafte cosmo dmth extra,7 ulse,8 ventilla 120 ps hargjimet shume te vogla,fellne 16 momo me guma te veres te reja ,xhamat e zi sipas fabrikuesit ,klimatronik,karrigat gjysme lekur,xhamat me rrym dhe pasqyret,serivsat e kryer me koh te gjith gjithashtu edhe kaishin rebrasni,regjistrimi i pare nkosov vet e kom doganu osht i ardhun prej zvicrres,ka 1 vjet regjistrim.Boj edhe ndrrim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »