SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra H
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
193509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra H 1.7 tdci me 2 te kuqeVetura eshte ne gjendje shume te mire si brenda ashtu dhe jashteVetura posedon:Ulese gjysem lekure Komanda ne timonKlimatronikMbyllje qendrore elektronikeXhamat elektronikTempomatE regjistruar deri me 02.2019Ne kete cmim perfshihen 2 pal goma shume te reja si dimrit ashtu dhe te veres

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »