SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Seat Altea Viti 2008 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
193524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Seat Altea viti 2008 dizel 2..0 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 Viber +83845883888 045 23 5555 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI...

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »