SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 635D viti 2008 Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Lloji :
BMW 6 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
193530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 635 viti 2008 Dizel Posedon : klim tempomat , bordkompjuter, gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga Belgjika me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne. 045 883 888 045 213 279 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI...

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »