SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Caddy Viti 2005 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
193531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Caddy Viti 2005 1.9 TDI , dizel , Posedon klim. tempomat , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja, fellne te aluminit ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI...

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »